teisipäev, detsember 2

Pastacas pani remixid ja kaverid ühte ja sai kogumiku

Photo by OrantsPastacas, passinimega Ramo Teder, avaldab koostöös Jaapani indileibeli Afterhours ja kodumaise plaadifirmaga Kohvirecords vahemikul 1998-2008 valminud remikside ja kaverite kogumiku.

Plaadil on Pastacas teinud oma versioone Mari Kalkuni, Jaan Tätte, Veljo Tormise, Boards of Canada ning teiste seas mõneti üllatuslikult ka iseenda vanematest paladest. Enamik lugudest on erinevatel helikandjatel varem avaldatud. Plaadil leidub ka väga värsket kraami.

Kogumiku valmimisprotsessi juures on olnud karbikujundusel tavapärasest suurem roll. Pastacas kogus koos Kohvirecordsiga vähem kui kahe aasta jooksul kokku pea 800 kasutatud plaadikarpi. Annetajateks olid sõbrad, muusikahulgilaod ning üht-teist leiti prügikastistki. Uuestisünnile suunati artistide Madonna, Manowari, Enrique Iglesiase, Celine Dioni ja paljude teiste tuntud artistide pisut tolmunud ja mõranenud plaadikarbid. Igale karbile graveeris Teder pussnoa abil ainulaadse autorigraafika, seega võib kindlalt väita, et iga „Snatsit Some Si-Si“ plaadi puhul on tegemist unikaaltaiesega.

Tavakarbi omanikel on aga oma eksemplari võimalik üles vuntsida juhindudes Pastaca õppevideost:
Albumi tasuta esitluskontserdid leiavad aset 19. detsembril kell 20.00 Tallinnas, klubis Juuksur ja 20. Detsembril kell 20.00 Tartus, klubis Maailm.

Esitlusel pakuvad Pastacale seltsi ka mahedat mp3-muusikat mängivad Galaktlan ja Hannes Praks.

Plaadi lugudevalikust ja valmimisloost on saadaval allalaetav saade ka netiraadios kohviradio.com:
http://www.kohviradio.com/shared/snatsit some si-si by pastacas ja hannes.mp3

Plaati pakuvad: Rahva Raamat, rada7.ee ja Lasering.

Kommentaare ei ole: